Blog

Çubuk’ta hafriyat işlerinizde öncüyüz

Çubuk’ta hafriyat işlerimizde müşteri memnuniyeti “Yapacaklarınız ve yaptıklarınızın temelinde biz varız” bizi tercih etme sebebinizdir.

Çubuk’ta Hafriyat bizim işimiz

Ankara Çubuk’ta Hafriyat deyince uzun seneler verdiğimiz emekler ile her türlü hafriyat işlerinizde temelden başlayarak sizinle birlikteyiz. Projenize sağlam bir temel ile başlıyoruz. Temel sağlam olursa yukarı çıkmakta korkmayın. Başdanlar hafriyat işinizin temelinde vardır. Hep sizinle olmaya devam eder.

Amacımız ve önceliğimiz insana hizmet

Çubuk’ta hafriyata yeni bir kavram kazandırıyoruz. Toprağı yeryüzüne çıkaran iş makinelerimiz ve yer canavarları kamyonlarımız ile sizin için yeni yaşam alanları oluşturuyoruz. İnşaat ve Toprak işlerinizde tercih sebebi olmamızın bir nedeni var. Hafriyat toprağı, inşaat ve yıkıntı atıkları taşıma belgesi”, “hafriyat toprağı, inşaat ve yıkıntı atıkları kabul belgesi” ve “hafriyat toprağı, inşaat ve yıkıntı atıkları taşıma fişi” önemli evraklardır. Toprak ana, insanoğlu için yaratılmıştır. Büyüsün, büyütsün, yaşasın ve yaşatsın diye.Çubuk Başdanlar Hafriyat; yüksek kaliteli altyapılar ve yaşam alanları için en güvenilir fizibilite yöntemlerini gerçekleştirir, modern makine olanaklarıyla hareket ederiz. Toprak analizi sonrası bilinçli işlem yapılması zorunludur.

Zengin araç filomuz ile her daim hizmetinizdeyiz

Çubuk Başdanlar Hafriyat filomuz: Ankara ve İç Anadolu’nun hafriyat, altyapı ve üst yapı alanlarında önde gelen firmaları arasındayız. Bizim için iletişim önemli; “Kalite Politikası”nın gereklerini yerine getirirken; içersin de yer aldığı tüm projelerde etik kuralları gözetmekte olup, ilke ve değerlerimiz doğrultusunda çalışan, müşteri, tedarikçi gibi bütün paydaşlarımızla bu politikayı paylaşmaktadır.

Yaptığımız işlerden ve doğadan sorumluyuz

Başdanlar Hafriyat Sosyal Sorumluluk: “Bir avuç altının olacağına, bir avuç toprağınız olsun” bunu bilir bunu söyleriz.

This Post Has 1 Comment

  1. Kazım dedi ki:

    Benim işi temiz halletiler sizi bilemem

Bir Yorum Yaz